MF58 103J3470
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
MF58 103J3470
JLCPCB Part #
C123392
Package
Plugin,D1.8xL4mm
Description
-55℃~+250℃ 1.8mm 10kΩ 20s 2mW/℃ 3470K 3611K 4mm 50mW ±1% ±5% 插件,D1.8xL4mm NTC Thermistors ROHS