MF58 103H3435
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
MF58 103H3435
JLCPCB Part #
C123388
Package
Plugin,D1.8xL4mm
Description
-45℃~250℃ 1.8mm 10kΩ 20s 2mW/℃ 3380K 3435K 4mm 50mW ±1% ±3% 插件,D1.8xL4mm NTC Thermistors ROHS