CMFA 103F3435
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
CMFA 103F3435
JLCPCB Part #
C2889048
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 100mW 10kΩ 1mW/℃ 310uA 3435K 3480K 5s ±1% ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS