URB2405YMD-20WR3
Extended
Manufacturer
NYBOXING
MFR.Part #
URB2405YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C26159229
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 100mVp-p 11.7mm 20W 220uF 25.4mm 25.4mm 300kHz 36V 4A 5V 90% Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS