NF05-A12L
Extended
Manufacturer
NYBOXING
MFR.Part #
NF05-A12L
JLCPCB Part #
C5187292
Package
SIP,26x24mm
Description
0.1W 1 100V~375V 12V 14mm 220uF 24mm 26mm 350mVp-p 3kV 420mA 5W 65kHz 74% 85VAC~264VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±3% SIP,26x24mm AC-DC Power Modules ROHS