NE10-1A12
Extended
Manufacturer
NYBOXING
MFR.Part #
NE10-1A12
JLCPCB Part #
C920987
Package
DIP,43x22mm
Description
0.1W 1 100V~375V 100mVp-p 10W 12V 18.5mm 22mm 3kV 43mm 65kHz 76% 820uF 830mA 85VAC~264VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±3% DIP,43x22mm AC-DC Power Modules ROHS