PHPT61006NY115
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
PHPT61006NY115
Description
-55℃~+175℃ 1 NPN 100V 170MHz 25W 340mV 50uA 6A 7V NPN - Bipolar (BJT) ROHS