PHPT610035PK115
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
PHPT610035PK115
Description
-55℃~+175℃ 100V 100nA 125MHz 2 PNP 25W 3A 8V PNP - Bipolar (BJT) ROHS