PBSS4240X135
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
PBSS4240X135
Description
-65℃~+150℃ 1 NPN 1.35W 150MHz 260mV 2A 40V 50uA 5V NPN - Bipolar (BJT) ROHS