NX5P1100UK,012
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
NX5P1100UK,012
Description
-40℃~+85℃ 1 100mΩ 3V~5.5V Active High Load Switch - Power Distribution Switches ROHS