NTB0104GU12,115
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
NTB0104GU12,115
JLCPCB Part #
C515563
Package
UQFN-12(1.7x2)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2V~3.6V 1.65V~5.5V 100Mbps 4 Auto Direction Detection Bidirectional Tri-State UQFN-12(1.7x2) Translators, Level Shifters ROHS