BUK9535-100A,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK9535-100A,127
JLCPCB Part #
C5581488
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 149W 2V 3.573nF 34mΩ@10V 41A TO-220AB MOSFETs ROHS