BUK9507-30B,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK9507-30B,127
Description
-55℃~+175℃ 13nC@5V 157W 2V@1mA 3.373nF 30V 367pF 75A 762pF 7mΩ@5V N-Channel - MOSFETs ROHS