BUK7E04-40A,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK7E04-40A,127
Description
1.1nF 1.68nF 300W 4.5mΩ@10V 40V 4V@1mA 5.73nF 50nC@10V 75A N-Channel - MOSFETs ROHS