BUK7575-55A,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK7575-55A,127
JLCPCB Part #
C5563910
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 20.3A 483pF 4V 55V 62W 75mΩ@10V TO-220AB MOSFETs ROHS