BUK755R2-40B,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK755R2-40B,127
Description
16nC@10V 203W 3.789nF 3V@1mA 406pF 40V 5.2mΩ@10V 75A 853pF N-Channel - MOSFETs ROHS