BUK7528-55A,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK7528-55A,127
JLCPCB Part #
C6521322
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.165nF 28mΩ@10V 42A 4V 55V 99W TO-220AB MOSFETs ROHS