BUK7513-75B,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK7513-75B,127
Description
13mΩ@10V 157W 40nC@10V 4V@1mA 75A 75V N-Channel - MOSFETs ROHS