BUK7509-55A,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK7509-55A,127
JLCPCB Part #
C5604654
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 211W 3.271nF 4V 55V 62nC@0V 75A 9mΩ@10V TO-220AB MOSFETs ROHS