BC807-40/S501215
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BC807-40/S501215
Description
-65℃~+150℃ 1 PNP 100nA 345mW 45V 500mA 5V 700mV 80MHz PNP - Bipolar (BJT) ROHS