500E-0073
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
500E-0073
JLCPCB Part #
C6689006
Package
Plugin
Description
1 100Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS