M2032S2A2W30
Extended
Manufacturer
NKK Switches
MFR.Part #
M2032S2A2W30
JLCPCB Part #
C5104563
Package
Plugin
Description
-30℃~+85℃ 125V 25,000 Cycles 30V 3PDT 4A、6A Cylinder Lever PC Pin Through Hole 插件 Toggle Switches ROHS