3316R30605TR
Extended
Manufacturer
NJCON
MFR.Part #
3316R30605TR
JLCPCB Part #
C5373405
Package
Plugin,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 330uF 5mm 6.3V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL5.4mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS