22106R30606TR
Extended
Manufacturer
NJCON
MFR.Part #
22106R30606TR
JLCPCB Part #
C19270530
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 220uF 5.1A@100kHz 6.3V 6.3mm 6mm ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS