MPE0630J33300000000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MPE0630J33300000000
JLCPCB Part #
C314382
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 33nF 630V ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS