MP10310K334D0150000
MFR.Part #
MP10310K334D0150000
JLCPCB Part #
C314410
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 330nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS