MP10310K225D0270000
MFR.Part #
MP10310K225D0270000
JLCPCB Part #
C314414
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS