MP10310K105D0270000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MP10310K105D0270000
JLCPCB Part #
C314413
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS