MP10275K105D0220000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MP10275K105D0220000
JLCPCB Part #
C314405
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 275V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS