MMX0630K15400000000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MMX0630K15400000000
JLCPCB Part #
C314354
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 150nF 630V ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS