MMCV0400K10401H1D213
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MMCV0400K10401H1D213
JLCPCB Part #
C359282
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 400V ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS