MMC0630K22400000000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MMC0630K22400000000
JLCPCB Part #
C701322
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS