MMC0250K47400000000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
MMC0250K47400000000
JLCPCB Part #
C314241
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 470nF ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS