BPS0630J223D0150000
Extended
Manufacturer
NISSEI
MFR.Part #
BPS0630J223D0150000
JLCPCB Part #
C314393
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS