MCR20L150FCT
Extended
Manufacturer
NH
MFR.Part #
MCR20L150FCT
JLCPCB Part #
C7428102
Package
TO-220F
Description
-35℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 10uA@150V 150V 200A 20A 880mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS