MBR30U45FCT
Extended
Manufacturer
NH
MFR.Part #
MBR30U45FCT
JLCPCB Part #
C7428082
Package
TO-220F
Description
-35℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 200uA@45V 250A 30A 45V 620mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS