MBR10200DCT
Extended
Manufacturer
NH
MFR.Part #
MBR10200DCT
JLCPCB Part #
C7428030
Package
TO-220AB
Description
10A 150A 200V 5uA@200V 920mV@5A TO-220AB Schottky Diodes ROHS