NP82N055NUG-S18-AY
MFR.Part #
NP82N055NUG-S18-AY
JLCPCB Part #
C3291057
Package
TO-262
Description
1 N-channel 1.8W、143W 160nC@10V 4V 55V 6mΩ@10V,41A 82A 9.6nF@25V TO-262 Abolished Device ROHS