NP82N04NDG-S18-AY
MFR.Part #
NP82N04NDG-S18-AY
JLCPCB Part #
C3288602
Package
LDPAK-3
Description
1 N-channel 1.8W、143W 150nC@10V 2.5V 4.2mΩ@10V,41A 40V 82A 9nF@25V LDPAK-3 Abolished Device ROHS