NP82N04MDG-S18-AY
Extended
Manufacturer
NEC
MFR.Part #
NP82N04MDG-S18-AY
JLCPCB Part #
C3290338
Package
TO-220-3
Description
1 N-channel 1.8W、143W 150nC@10V 2.5V 4.2mΩ@10V,41A 40V 82A TO-220-3 Abolished Device ROHS