CBB22-105J-520V
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
CBB22-105J-520V
JLCPCB Part #
C914537
Package
Plugin,P=10mm
Description
1uF 520V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS