LRAM12CJTR025
MFR.Part #
LRAM12CJTR025
JLCPCB Part #
C5120994
Description
1W 25mΩ Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS