LRAM12CGTR012
Extended
Manufacturer
NCT
MFR.Part #
LRAM12CGTR012
JLCPCB Part #
C7436291
Package
1206
Description
12mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±2% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS