922-12VDC-SL-C
Extended
Manufacturer
NBC
MFR.Part #
922-12VDC-SL-C
JLCPCB Part #
C396933
Package
Plugin,16.5x20.3mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 12V 15A@277VAC 15ms 20A 24V@DC、277V@AC 360mW 400Ω 5 5ms Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,16.5x20.3mm Power Relays ROHS