A-IPEX1-1.25A
Extended
Manufacturer
MyAntenna
MFR.Part #
A-IPEX1-1.25A
JLCPCB Part #
C22467595
Package
SMD
Description
1 1.25mm 2mm 50Ω 6GHz Board Side IPEX Male Pin SMD Coaxial Connectors (RF) ROHS