UWE-5/20-Q48PB-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UWE-5/20-Q48PB-C
Description
1 100W 18V~75V 2.25kV 20A 5V 90.5% - Isolated Power Modules ROHS