UST-5/500-D48-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UST-5/500-D48-C
JLCPCB Part #
C7095292
Package
DIP-8
Description
1 18V~72V 1kV 3W 500mA 5V 75% DIP-8 Isolated Power Modules ROHS