UST-15/200-D48-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UST-15/200-D48-C
JLCPCB Part #
C6007509
Package
DIP-8
Description
1 15V 18V~72V 1kV 200mA 3W 77% DIP-8 Isolated Power Modules ROHS