ULT-12/2.5-D48P-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
ULT-12/2.5-D48P-C
Description
1 1.5kV 12V 2.5A 30W 36V~75V 91% - Isolated Power Modules ROHS