ULS-5/20-D48NH-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
ULS-5/20-D48NH-C
Description
1 100W 2.25kV 20A 36V~75V 5V 91% - Isolated Power Modules ROHS